Groote kerk > Actueel > Komende diensten

Komende diensten

Benieuwd hoe de komende dienst(en) eruit gaat zien? In de agenda vind je per zondag welke voorganger je kan verwachten. Verder is op deze plek (zodra deze beschikbaar is) een orde van dienst te vinden. U kunt deze hieronder openen op uw scherm (klik op de tekst met de datum) of downloaden als bestand (klik op de Download knop).

De avonddienst is een gezamenlijke dienst van Wijkgemeente Groote Kerk en Christelijk Gereformeerde Kerk. Deze dienst zal worden gehouden in de Groote Kerk en begint om 19.00 uur.

Diensten worden digitaal uitgezonden via Youtube en zijn ook te beluisteren via Kerkomroep.nl Klik op de knoppen onderaan.

Delen

Facebook
Twitter
LinkedIn

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Altijd op de hoogte! Via nieuwsbrief ‘de Kerkwijzer‘ informeren we je graag, zowel digitaal* als op papier*.  In de Groote Kerk is ook de ‘Zondagsbrief’ beschikbaar, met wijknieuws. Interesse? Meld je hieronder aan, dan nemen we contact met je op.
(* voor dit abonnement wordt een kleine bijdrage gevraagd).