Groote kerk > Actueel > Komende zondag

Komende zondag

Benieuwd hoe de komende dienst(en) eruit gaat zien? In de agenda vind je per zondag welke voorganger je kan verwachten. Verder is op deze plek (zodra deze beschikbaar is) een orde van dienst te vinden. U kunt deze hieronder openen op uw scherm (klik op de tekst met de datum) of downloaden als bestand (klik op de Download knop).

Wat betreft de corona regels volgen we steeds het advies vanuit de landelijke kerk. Inmiddels kan In kerkdiensten 100% van de capaciteit aan vaste zitplaatsen gebruikt worden voor zover hierbij 1,5 meter afstand tussen de kerkgangers aangehouden wordt. Wel vragen wij u zich van tevoren aan te melden. Weten hoe dat gaat? Klik op onderstaande knop voor meer informatie. 

Voorlopig wordt de dienst ook digitaal uitgezonden via Youtube. De dienst is te beluisteren via Kerkomroep.nl

Delen

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Altijd op de hoogte! Via nieuwsbrief ‘de Kerkwijzer‘ informeren we je graag, zowel digitaal* als op papier*.  In de Groote Kerk is ook de ‘Zondagsbrief’ beschikbaar, met wijknieuws. Interesse? Meld je hieronder aan, dan nemen we contact met je op.
(* voor dit abonnement wordt een kleine bijdrage gevraagd).