Groote kerk > Actueel > Komende zondag

Komende zondag

Benieuwd hoe de komende dienst(en) eruit gaat zien? In de agenda vind je per zondag welke voorganger je kan verwachten. Verder is op deze plek (indien beschikbaar) een orde van dienst te vinden. U kunt deze hieronder openen op uw scherm (klik op de tekst met de datum) of downloaden als bestand (klik op de Download knop).

Helaas is het door alle maatregelen rond Corona maar zeer beperkt mogelijk om de dienst te bezoeken (max. 30). We volgen hierin steeds het advies vanuit de landelijke kerk. Weten hoe je je aanmeldt? Klik op onderstaande knop voor meer informatie. 

Voorlopig wordt de dienst digitaal uitgezonden via Youtube. De dienst is ook te beluisteren via Kerkomroep.

Delen

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Altijd op de hoogte! Via nieuwsbrief ‘de Kerkwijzer‘ informeren we je graag, zowel digitaal* als op papier*.  In de Groote Kerk is ook de ‘Zondagsbrief’ beschikbaar, met wijknieuws. Interesse? Meld je hieronder aan, dan nemen we contact met je op.
(* voor dit abonnement wordt een kleine bijdrage gevraagd).